2020-05-25 | Guoda Burokienė. Pensininkų diskriminacija ar žmogiškas rūpestis?

Nuo kovo mėnesio trunkantis karantinas padėjo suvaldyti infekcijos plitimą. Tačiau tai nepraėjo be pasekmių. Kai tik pasaulis paskelbė apie nežinomo viruso protrūkį, medikai ir mokslininkai netruko išsiaiškinti kokią visuomenės grupę virusas pažeidžia labiausiai, kas greičiausiai suserga ir netgi miršta.

Plačiau...
 

2020-05-22 | Vyriausybė imasi iniciatyvos plėtoti futbolo sporto infrastruktūrą Vilniuje

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis pavedė Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai išnagrinėti futbolo sporto plėtrai reikalingos infrastruktūros poreikį Vilniuje ir iki gegužės 26 d. pateikti Vyriausybės kanceliarijai galimas jos vystymo alternatyvas.

Plačiau...
 

2020-05-21 | Valstybės pagalba švelnėjant karantinui: viskas, ką reikia žinoti apie subsidijas

Karantino metu prastovas darbuotojams paskelbusioms įmonėms valstybė moka subsidijas, padengiančias dalį darbuotojų darbo užmokesčio, kuris per prastovą negali būti mažesnis nei minimalioji mėnesio alga už visą įprastą darbo laiką. Švelnėjant karantinui ir darbuotojams sugrįžtant į darbus, valstybės parama darbdaviams ir darbuotojams nedings bei bus galima dar 6 mėnesius.

Plačiau...
 

2020-05-21 | Leistiną kultūros renginių dalyvių skaičių numatoma didinti palaipsniui

Vyriausybė pasitarime pritarė Kultūros renginių dalyvių (žiūrovų) skaičiaus didinimo planui. Sveikatos apsaugos ir Kultūros ministerijoms pavesta atsižvelgti į šio plano nuostatas teikiant Vyriausybei siūlymus dėl karantino režimo reikalavimų švelninimo.

Plačiau...
 

2020-05-21 | Verslo likvidumo priemonių išmokėjimai peržengė simbolinę 100 mln. eurų ribą

Naujausi duomenys rodo, kad Vyriausybės patvirtintame šalies ekonomikos skatinimo plane numatytų svarbiausių priemonių įgyvendinimas įgauna pagreitį, o verslo likvidumo priemonių vertė peržengė simbolinę 100 mln. eurų ribą.

Plačiau...
 

2020-05-21 | Ramūnas Karbauskis siūlys Koalicijos tarybai prašyti Prezidento pasiaiškinimo dėl jo patarėjo veiksmų ir kreiptis į VSD

Viešumoje pasirodžius informacijai, jog su priešiškos Lietuvai valstybės slaptomis tarnybomis galimai vienaip ar kitaip susiję asmenys bando šmeižti ministrą J. Narkevičių ir  savo kėslų įgyvendinimui naudojasi  Lietuvos Respublikos Prezidentūros patarėju, atsakingu už Nacionalinio saugumo klausimus, Koalicijos tarybos pirmininkas Ramūnas Karbauskis siūlys Koalicijos tarybai kreiptis į Prezidentą, prašant įvertinti Prezidento Nacionalinio saugumo grupės patarėjo Dariaus Kuliešiaus vaidmenį šioje istorijoje.

Plačiau...
 

2020-05-21 | LVŽS Šakių skyrius kreipiasi į STT ir FNTT dėl savivaldybėje vykdomų viešųjų pirkimų

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis su nerimu žvelgia į situaciją vietos savivaldoje – liberalų, socialdemokratų ir konservatorių valdomose savivaldybėse kasdien aiškėja galimos naujos nepotizmo ir politinės korupcijos apraiškos. Jo nuomone, šioms partijoms, kurios visuomenei prisistato, kaip ypač modernios ir liberalios, turėtų būti gėda, jog šiuolaikinėje, 30 metų nepriklausomoje, Lietuvoje niekaip negali atsikratyti seno įpročio – toleruoti vagystes iš valstybės ir jos žmonių.

Plačiau...
 

2020-05-20 | Robertas Šarknickas: Apspjaudyta Lietuvos Nepriklausomybė

Kai spjauna didžiajai asmenybei į veidą, tai spjauna ir visai valstybei. Kiekviena valstybė turi visą paletę įvykių: taiką, karą, pergales, laisves.


Plačiau...
 

2020-05-20 | Ramūnas Karbauskis: kyla pagrįstų abejonių dėl Vilniaus miesto savivaldybės vadovų veiklos skaidrumo

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako, kad, kol valdantieji ieško, kaip padėti kovoje su COVID – 19 ekonominėmis-socialinėmis pasekmėmis, kiti naudojasi situacija ir galimai savinasi mokesčių mokėtojų lėšas.

Plačiau...
 

2020-05-20 | Juozas Rimkus: Kelmės rajono merą dar prieš rinkimus raginau atkreipti dėmesį į skaidrumą

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos Seime narys Juozas Rimkus ragina Kelmės rajono savivaldybės merą, socialdemokratą, Vaclovą Andrulį bendradarbiauti su teisėsauga ir visuomenei išsklaidyti abejones dėl galimo kyšininkavimo. 

Plačiau...
 

2020-05-19 | Vilniaus miesto savivaldybės pirkimus privalo įvertinti teisėsauga

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos narė, Seimo audito komiteto narė Audronė Jankuvienė teigia, jog dėl skandalingų ir galimai neskaidrių Vilniaus miesto savivaldybės viešųjų pirkimų, apie kuriuos šiandien pranešė žiniasklaidos priemonės, LVŽS frakcija planuoja kreiptis į Generalinę prokuratūrą, Specialiųjų tyrimų tarnybą ir Seimo Antikorupcijos komisiją.

Plačiau...
 

2020-05-16 | Nuo vieno iki devynių darbuotojų turinčias įmones pasiekė daugiau kaip milijonas eurų subsidijų

Nuo COVID-19 padarinių nukentėjusias nuo 1 iki 9 darbuotojų turinčias Lietuvos įmones jau pasiekė pirmosios išmokos. Šių metų gegužės 14 dienos duomenimis, pagal Ekonomikos ir inovacijų ministerijos administruojamą priemonę „Subsidijos mikroįmonėms“ 854 bendrovėms šiandien Finansų ministerijai pavaldus Nacionalinis bendrųjų funkcijų centras išmokėjo daugiau kaip 1,38 mln. eurų subsidijų.

Plačiau...
 

2020-05-14 | Seimas, sukūręs valstybės pagrindus

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, būdama vienos svarbiausių ir pažangiausių politinių jėgų tarpukario Lietuvoje – Lietuvos valstiečių liaudininkų partijos – įpėdine, sveikina visus Lietuvos žmones su viena reikšmingiausių mūsų valstybės sukakčių – Lietuvos paskelbimo demokratine respublika šimtmetį.

Plačiau...
 

2020-05-13 | Karantinui tęsiantis, jo sąlygos ir toliau švelnėja

Vyriausybė, atsižvelgusi į epidemiologinę situaciją šalyje, priėmė sprendimą dar švelninti karantino sąlygas. Numatyta, kad artimiausiu metu duris galės atverti mokyklos, taip pat dirbti galės viduje veikiančios kavinės, restoranai, barai. Be to, palengvintos sąlygos dėl nosį ir burną dengiančių kaukių – jas bus privaloma dėvėti tik tam tikrose vietose, kitais atvejais – rekomenduojama.

Plačiau...
 

2020-05-12 | Ministras Pirmininkas S. Skvernelis Seime pristatė 2019 metų Vyriausybės veiklos ataskaitą

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis Seime pristatė 2019 metų Vyriausybės veiklos ataskaitą, kurioje apžvelgiami svarbiausi ekonomikos, socialinės raidos aspektai, nuveikti darbai vykdant reformas švietimo, sveikatos apsaugos, susisiekimo ir kitose srityse.

Plačiau...
 
  
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų