2020-03-24 | Kaip kiekvienas galime padėti kovoje su COVID-19?

Padėti nugalėti klastingą virusą galime tik suvieniję jėgas. Vieni iš mūsų savanoriauja ir padeda Vyriausybei, kiti - ligoninėse. Jei dar nesate savanoriais, bet norite ir galite jais tapti, užpildykite šią formą https://stipruskartu.lt/. Ją taip pat galite pasiūlyti užpildyti senjorams, kuriems reikia pagalbos. Pakvieskite prie savanorystės prisijungti Jūsų draugus ir kaimynus.

Tačiau net ir tie, kurie negalite savanoriauti, taip pat galite labai padėti. Pirmiausia, turime kiekvienas pasirūpinti, kad mūsų artimieji ir draugai būtų informuoti apie būtinybę laikytis karantino. Paskambinkite, paprašykite kiekvienas bent penkių žmonių, kad jie liktų namuose, ypač vyresnio amžiaus žmones. Pasiteiraukime, ar nereikia jiems pagalbos, ar turi užtektinai maisto produktų ir buičiai būtinų priemonių. Jūsų paraginimas likti namuose gali padėti išvengti susirgimo, nes daugelis žmonių galvoja, kad jo asmeniškai šis virusas nepalies arba kad tai nutiks kitur, tik ne jo namuose, kad užsikrėtimo tikimybė smarkiai perdėta. Šis neteisingas situacijos interpretavimas ir grėsmių ignoravimas labiausiai augina COVID-19 grėsmę.

Taip pat norime Jums priminti, jog:

- Esame aukšto išsivystymo lygio, stiprios ekonomikos, brandi ir demokratiška šalis – su mumis visais tikrai pasidalinama visa ir svarbiausia informacija.

-Valdžios rekomendacijos yra pagrįstos, todėl reikia pasitikėti valdžia.

-Mūsų Vyriausybė atsakingai ėmėsi apribojimų ir įvedė draudimus gana anksti. Tas mus išgelbėjo nuo ankstyvo viruso plitimo šalyje.

Taip pat būkime aktyvūs socialiniuose tinkluose dalindamiesi naujausia informacija gyvetojams, kurią skelbia LR Vyriausybė, Sveikatos apsaugos ministerija, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija savo svetainėse www.lrv.lt, www.sam.lrv.lt. www.socmin.lrv.lt.

Būkite sveiki!

 
 
ATŠAUKIAMI LVŽS RENGINIAI

article thumbnailLaikantis Valstybės ekstremalių situacijų operacijų centro, kuriam vadovauja Sveikatos apsaugos ministras A. Veryga, rekomendacijų, ATŠAUKIAME visus LVŽS suplanuotus masinius renginius.
Plačiau

LVŽS pirminko Ramūno Karbauskio vizitai po Lietuvą

article thumbnail2020 m. vasario 21 d. kviečiame į susitikimus Kaišiadorių savivaldybėje.
Plačiau

LVŽS pirminko Ramūno Karbauskio vizitai po Lietuvą

article thumbnail2020 m. vasario 17 d. kviečiame į susitikimus Panevėžio krašte.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2020 m. sausio 31 d. (penkt.) 15.00 val. vyks LVŽS Tarybos posėdis, VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų