Naujienos

2020-05-07 | Savarankiškai dirbantiems didinama valstybės parama

Seimas priėmė Užimtumo įstatymo pataisas, pritardamas grupės parlamentraų inicijuotiems siūlymams. Pagal juos, savarankiškai dirbantiems asmenims 257 eurų išmoka bus mokama dar du mėnesius pasibaigus karantinui. Ji taip pat bus mokama ir pradėjus dirbti. Savarankiškai dirbantys asmenys, kurie negali tęsti savo veiklos dėl karantino, galės gauti vienkartinę 7000 eurų išmoką tam, kad galėtų imtis kitos leistinos veiklos, neprarastų motyvacijos dirbti.

Plačiau...
 

2020-05-07 | Parengta COVID-19 valdymo strategija

Siekiant trumpuoju laikotarpiu suvaldyti koronaviruso plitimo riziką ir tinkamai pasirengti galimam viruso protrūkiui ateityje, parengta COVID-19 valdymo strategija. Jai Vyriausybės pasitarime pritarė Ministrų kabinetas.

Plačiau...
 

2020-05-07 | Premjeras S. Skvernelis: Baltijos valstybių siena bus atverta šių šalių piliečiams

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis dalyvavo Baltijos Ministrų Tarybos Ministrų Pirmininkų Tarybos nuotoliniame susitikime. Kartu su Latvijos premjeru Krišjaniu Karinšu ir Estijos Vyriausybės vadovu Juriu Ratu aptarta projekto „Rail Baltica“ įgyvendinimo eiga, sienų režimo lengvinimas COVID-19 kontekste, Baltijos šalių elektros tinklų sinchronizacijos projekto įgyvendinimas bei iš trečiųjų šalių importuojamos elektros energijos ribojimai.

Plačiau...
 

2020-05-07 | Vyriausybei pratęsus karantiną, numatyti nauji jo švelninimai

Ministrų kabinetas posėdyje pritarė, kad karantinas Lietuvoje būtų pratęstas iki gegužės 31 d., nustatant naujas karantino švelninimo priemones. Numatyta, kad jau visai netrukus duris galės atverti darželiai ir ikimokyklinės grupės, taip pat bus galima organizuoti renginius.

Plačiau...
 

2020-05-06 | Nuostolius patiriančiai kultūros sričiai - daugiau nei 68 mln. eurų

COVID-19 pandemija sukėlė nuostolių kultūros srities atstovams. Siekiant jiems padėti, numatoma skirti daugiau nei 68 mln. eurų sumą.


Plačiau...
 

2020-05-05 | Tomas Tomilinas. Man reikia pagalbos

Lietuvos visuomenės atsakas į pandemijos sukeltas problemas buvo įkvepiantis. Mus jungia stipresni solidarumo saitai nei buvo iki šiol. Darėme klaidų, bet pirmą mūšį, panašu, laimėjome.

Plačiau...
 

2020-05-04 | Dainius Gaižauskas. Kam turi pasitarnauti žvalgybinė informacija?

Konservatoriai žvalgybinę informaciją panaudoja galimai savo asmeniniams tikslams, o mes – valstybės ir piliečių saugumui. Tokį esminį skirtumą matau tarp Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) principinių nuostatų valstybės saugumo klausimais ir Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) požiūrio, kas dera demokratinėje valstybėje, o kas ne.

Plačiau...
 

2020-04-30 | Planuotam atlyginimų didinimui visai medikų bendruomenei – dar 130 mln. eurų

Baigiami rengti paskutiniai formalumai ir jau gegužę visą medikų bendruomenę, t. y. visus  sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojus, turėtų pasiekti papildomi 130 mln. eurų iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF). Šios lėšos – tai paskutinis visų medikų algų didinimo etapas, dėl kurio buvo susitarta dar 2017-aisiais.

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų