Naujienos

2020-04-30 | Vyriausybė patvirtino pokarantininį priemonių paketą darbuotojams, darbo ieškantiems ir darbdaviams už 931 mln. Eur

Vyriausybė patvirtino specialias priemones po karantino darbuotojams, darbo netekusiems žmonėms ir darbdaviams. Bendra visų priemonių vertė siekia 931,7 mln. eurų.

Plačiau...
 

2020-04-30 | Rezidentų atlyginimai augs daugiau kaip 200 eurų

Seimas pritarė, kad, siekiant užtikrinti tolygų visų sveikatos priežiūros specialistų darbo apmokėjimo augimą, nuo balandžio 1 dienos gydytojų rezidentų ir gydytojų odontologų rezidentų darbo užmokesčiui būtų taikomas didesnis koeficientas, tad jų atlyginimai kyla 15 procentų.

Plačiau...
 

2020-04-30 | Detalizuota tvarka, kaip turėtų būti skiriami priedai su koronavirusine infekcija kovojantiems medikams

Vyriausybė posėdyje nustatė tvarką, kaip bus skiriami priedai gydymo įstaigų darbuotojams, kurie dirba su ypač pavojingomis užkrečiamosiomis ligomis sergančiais pacientais, ir sveikatos priežiūros specialistams, kurie vykdo prevenciją ypač pavojingų užkrečiamųjų ligų židiniuose.

Plačiau...
 

2020-04-30 | Švelninamos karantino sąlygos

Atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją šalyje, Sveikatos apsaugos ministerijos siūlymu, Vyriausybė priėmė sprendimą dar labiau švelninti karantino sąlygas šalyje. Atveriamos platesnės galimybės organizuoti laisvalaikio užsiėmimus, išvykti iš šalies (nuo gegužės 4 d.), taip pat atnaujinti sveikatos paslaugų teikimą.

Plačiau...
 

2020-04-30 | Darbo sutartys nebus kliūtis savarankiškai dirbantiems asmenims gauti 257 eurų išmoką

Seimas ištaisė spragą Užimtumo įstatyme, dėl kurios savarankiškai dirbantys ir darbo sutartis turintys asmenys iškrito iš socialinės paramos sistemos. Mokėdami mokesčius nuo visų veiklų, jie neturėjo teisės prerenduoti į 257 eurų išmoką.

Plačiau...
 

2020-04-28 | Savivaldybėms paskirstytos lėšos socialinių paslaugų įstaigų darbuotojų premijoms

Savivaldybėms paskirstyta 2,9 mln. eurų, kuriuos Vyriausybė skyrė savivaldybių pavaldumo socialinių paslaugų įstaigų darbuotojų premijoms už ypač svarbių užduočių vykdymą ekstremaliosios situacijos ir karantino laikotarpiu.

Plačiau...
 

2020-04-24 | Valstybinės ir vietinės reikšmės keliams skirta 150 mln. eurų

Siekiant mažinti koronaviruso plitimo sukeltas pasekmes ekonomikai, Vyriausybės sprendimu skirta 150 mln. eurų valstybinės ir vietinės reikšmės keliams taisyti ir rekonstruoti.

Plačiau...
 

2020-04-23 | Prašoma atlikti į Seimo nenumatytą posėdį įtraukto įstatymo projekto antikorupcinį vertinimą

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija kreipėsi į Specialiųjų tyrimų tarnybą dėl Kriminalinės žvalgybos įstatymo projekto, kurį opozicija yra įtraukusi į šios dienos nenumatyto plenarinio posėdžio darbotvarkę, antikorupcinio vertinimo.

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų