Naujienos

2020-03-25 | Vyriausybė nusprendė: karantinas tęsiamas iki balandžio 13 dienos

Lietuvos Respublikos Vyriausybė, atsižvelgdama į kintančią situaciją ir epidemiologų rekomendacijas, nusprendė pratęsti karantino laikotarpį iki balandžio 13 dienos. Viešose vietose rekomenduojama būti tik su burną ir nosį dengiančiomis apsauginėmis priemonėmis, patikslinta parkų ir atvirų erdvių lankymo bei apsipirkimo prekybos vietose tvarka.

Plačiau...
 

2020-03-25 | Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo, sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos kreipimasis į visuomenę

Mieli Lietuvos žmonės, turbūt pirmą kartą nuo šios COVID-19 sukeltos krizės pradžios nebeužtenka tik epidemiologinių ar medicininių žinių. Nebeužtenka tik politinės valios ir gebėjimo priimti greitus sprendimus.

Plačiau...
 

2020-03-24 | Kaip kiekvienas galime padėti kovoje su COVID-19?

Mūsų Vyriausybė atsakingai ėmėsi apribojimų, o tai leido apsisaugoti nuo ankstyvo viruso plitimo šalyje. Padėti nugalėti klastingą virusą galime tik suvieniję jėgas. Vieni iš mūsų savanoriauja ligoninėse, kiti - padeda senjorams. Galite tapti savanoriu, o gal pasiūlyti savo draugams ar kaimynams prisijungti prie savanorystės šiuo sudėtingu metu.

Plačiau...
 

2020-03-24 | Parengtas virtualus žemėlapių rinkinys, leidžiantis analizuoti su COVID-19 pandemija susijusius statistinius duomenis

Lietuvos statistikos departamentas parengė virtualų žemėlapių rinkinį, leidžiantį analizuoti įvairius su Covid-19 virusu susijusius statistinius duomenis.

Plačiau...
 

2020-03-24 | Griežtinami higienos reikalavimai prekybos vietose

Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo, sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos sprendimu, nuo kovo 24 dienos prekybininkai turi imtis griežtesnių koronaviruso infekcijos valdymo priemonių prekybos vietose.

Plačiau...
 

2020-03-23 | Penki tūkstančiai reagentų – jau Vilniuje

Vilniaus oro uoste nusileido Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų orlaivis C-27J „Spartan“, pargabenęs iš Belgijos į Lietuvą koronaviruso tyrimams reikalingus reagentus. Šiuo reisu jų pargabenta 5 tūkstančiai. Tai – dalis užsakymo, kiti daugiau nei 25 tūkst. reagentų taip pat, planuojama, netrukus pasieks Lietuvą.

Plačiau...
 

2020-03-19 | Siekiant suvaldyti grėsmes, keičiasi tvarka parkuose ir kitose viešose erdvėse

Parkuose ir kitose viešose erdvėse nuo šiandien žmonės turėtų vaikščioti, būriuotis mažomis – ne didesnėmis nei penkių žmonių – grupelėmis, o vaikų žaidimų aikštelėse – žaisti tik vienos šeimos vaikai. Tokių ribojimų imtasi siekiant valdyti grėsmes dėl naujojo koronaviruso (COVID-19) plitimo.

Plačiau...
 

2020-03-19 | Lietuvos valstiečiai ir žalieji visuomenę ragina pasitikėti Vyriausybe, o opoziciją – nepolitikuoti

Šiandien Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis kreipėsi viešu laišku į visuomenę, kuriuo dėkoja gydytojams, kariškiams ir Vyriausybės nariams, o taip pat visiems Lietuvos žmonėms, kurie nepaisant karantino keliamų nepatogumų, elgiasi atsakingai ir rūpinasi savo bei aplinkinių saugumu.

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų