Renginiai
Kviečiame registruotis į ekologinės gamybos kongresą

Liepos 1 d. bus istorinė diena, kai Lietuva perims savo pirmąjį pirmininkavimą Europos Sąjungos Tarybai. Šešių mėnesių laikotarpiu, Lietuvai pirmininkaujant Europos Sąjungos Žemės ūkio ir žuvininkystės taryboje (toliau – Taryba), daugiausia dėmesio bus skiriama darnaus, novatoriško ir ekologiško žemės ūkio ir maisto pramonės plėtrai skatinti Europos Sąjungoje. Naujoji Bendroji žemės ūkio politika turės užtikrinti perspektyvią maisto gamybą ir tvarų gamtos išteklių valdymą, sukurti ekologiškumo politikos sistemą. Todėl būtina atkreipti dėmesį į ekologinio ūkininkavimo svarbą būsimoje bendrojoje žemės ūkio politikoje, nes žemės ūkis vaidina svarbų vaidmenį išsaugant biologinę įvairovę, ekosistemas ir kokybiško maisto tiekimą vartotojams.

Plačiau...
 
Kvietimas į IX LVŽS suvažiavimą

Kviečiame Jus 2013 m. birželio 1 d. dalyvauti IX-ajame Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos suvažiavime Marijampolės kultūros centre (Vilkaviškio g. 2, Marijampolė).

Plačiau...
 
Balandžio 26 d. 17 d. internetu bus transliuojama režisieriaus Mindaugo Karbauskio Vladimiro Majakovskio teatro spektaklis “Talentai ir gerbėjai”.

Pagaliau Lietuvoje, nors ir internetu, bus galima pamatyti Mindaugo Karbauskio režisuotą Maskvos Vladimiro Majakovskio teatro spektaklį "Talentai ir gerbėjai". Spektaklis, kaip ir jo kūrėjai, buvo nominuoti Rusijos nacionalinei teatro premijai "Auksinė kaukė".

Plačiau...
 
Kviečiame į Kinijos neįgaliųjų meno trupė „My Dream“ pasirodymus

Pasaulį sužavėjusi Kinijos neįgaliųjų meno trupė „My Dream“ nustebins ir Lietuvą.

Plačiau...
 
Tūkstančiai Europos piliečių jau pasakė „NE vandens tiekimo privatizavimui“ – prisijunk ir tu!

Europos Komisijos atstovai prakalbo apie tai, kad vandens tiekimo privatizavimas, tikėtina, bus viena iš sąlygų, šalims-narėms siekiant gauti Europos Sąjungos finansinę paramą ar subsidijas. O tai reiškia, kad ateityje daugeliui europiečių už vandens tiekimą gali tekti mokėti brangiau.

Plačiau...
 
Savivaldybių vadovai dalinsis gerąja patirtimi ir patars kaip nekartoti klaidų

Š.m. kovo 1 d. nuo 10 val. Abromiškėse, Sanatorijos g. 72, vyks savivaldybių merų ir administracijos vadovų susitikimas, skirtas įvertinti savivaldybių patirtį tvarkant energetikos ūkį, vykdant būsto renovaciją bei plėtojant atliekų tvarkymo sistemą.

Plačiau...
 
2012.12.12 - nauja protesto banga prieš branduolinus monstrus

2012.12.12 - šią simbolinę dieną sensacijų ištroškę žmonės lauks "pasaulio pabaigos". Tačiau tikroji katastrofa laukia visų mūsų, jei leisime kaimynams pastatyti branduolines jėgaines šalia mūsų sienų.

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų