Naujienos

2020-05-20 | Ramūnas Karbauskis: kyla pagrįstų abejonių dėl Vilniaus miesto savivaldybės vadovų veiklos skaidrumo

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako, kad, kol valdantieji ieško, kaip padėti kovoje su COVID – 19 ekonominėmis-socialinėmis pasekmėmis, kiti naudojasi situacija ir galimai savinasi mokesčių mokėtojų lėšas.

Plačiau...
 

2020-05-20 | Juozas Rimkus: Kelmės rajono merą dar prieš rinkimus raginau atkreipti dėmesį į skaidrumą

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos Seime narys Juozas Rimkus ragina Kelmės rajono savivaldybės merą, socialdemokratą, Vaclovą Andrulį bendradarbiauti su teisėsauga ir visuomenei išsklaidyti abejones dėl galimo kyšininkavimo. 

Plačiau...
 

2020-05-19 | Vilniaus miesto savivaldybės pirkimus privalo įvertinti teisėsauga

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos narė, Seimo audito komiteto narė Audronė Jankuvienė teigia, jog dėl skandalingų ir galimai neskaidrių Vilniaus miesto savivaldybės viešųjų pirkimų, apie kuriuos šiandien pranešė žiniasklaidos priemonės, LVŽS frakcija planuoja kreiptis į Generalinę prokuratūrą, Specialiųjų tyrimų tarnybą ir Seimo Antikorupcijos komisiją.

Plačiau...
 

2020-05-16 | Nuo vieno iki devynių darbuotojų turinčias įmones pasiekė daugiau kaip milijonas eurų subsidijų

Nuo COVID-19 padarinių nukentėjusias nuo 1 iki 9 darbuotojų turinčias Lietuvos įmones jau pasiekė pirmosios išmokos. Šių metų gegužės 14 dienos duomenimis, pagal Ekonomikos ir inovacijų ministerijos administruojamą priemonę „Subsidijos mikroįmonėms“ 854 bendrovėms šiandien Finansų ministerijai pavaldus Nacionalinis bendrųjų funkcijų centras išmokėjo daugiau kaip 1,38 mln. eurų subsidijų.

Plačiau...
 

2020-05-14 | Seimas, sukūręs valstybės pagrindus

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, būdama vienos svarbiausių ir pažangiausių politinių jėgų tarpukario Lietuvoje – Lietuvos valstiečių liaudininkų partijos – įpėdine, sveikina visus Lietuvos žmones su viena reikšmingiausių mūsų valstybės sukakčių – Lietuvos paskelbimo demokratine respublika šimtmetį.

Plačiau...
 

2020-05-13 | Karantinui tęsiantis, jo sąlygos ir toliau švelnėja

Vyriausybė, atsižvelgusi į epidemiologinę situaciją šalyje, priėmė sprendimą dar švelninti karantino sąlygas. Numatyta, kad artimiausiu metu duris galės atverti mokyklos, taip pat dirbti galės viduje veikiančios kavinės, restoranai, barai. Be to, palengvintos sąlygos dėl nosį ir burną dengiančių kaukių – jas bus privaloma dėvėti tik tam tikrose vietose, kitais atvejais – rekomenduojama.

Plačiau...
 

2020-05-12 | Ministras Pirmininkas S. Skvernelis Seime pristatė 2019 metų Vyriausybės veiklos ataskaitą

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis Seime pristatė 2019 metų Vyriausybės veiklos ataskaitą, kurioje apžvelgiami svarbiausi ekonomikos, socialinės raidos aspektai, nuveikti darbai vykdant reformas švietimo, sveikatos apsaugos, susisiekimo ir kitose srityse.

Plačiau...
 

2020-05-07 | Skurdui mažinti ir vartojimo skatinimui – reikšmingi sprendimai

Seime priimti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos skubos tvarka teikti įstatymų pakeitimai, kurie numato darbo rinkos skatinimo priemones, 200 eurų dydžio vienkartinių išmokų senjorams ir neįgaliesiems mokėjimą, ir paprastesnius reikalavimus, siekiant gauti išmokas už vaikus ar paramą būstui, įsigaliojus karantino pabaigai.

Plačiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų